• Wpisów:2721
  • Średnio co: 22 godziny
  • Ostatni wpis:4 dni temu
  • Licznik odwiedzin:124 306 / 2563 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
` - Współczuje Ci.! ..
- Dlaczego.?
- Ja muszę malować paznokcie na czerwono żeby wyglądac kurewsko . Tobie wystarczy sam charakter żeby być kurwą .
 

 
` No i od najlepszej przyjaciółeczki do jebanej fałszywej pizdy, to jest to .
 

 
` jeśli jeszcze raz nazwiesz mnie suką, a nie widziałaś jak się puszczam, to przysięgam, że zapierdole Ci w twoją śliczną morde.!
 

 
` jednym słowem wszystko sie pierdoli, mam się przejmować.? niby czym.? każdy ma o mnie inne zdanie, a twoje.? twoje mam akurat w dupie .
 

 
` Dobra skończ pierdolić, bo nie chce mi się już udawać, że mnie to interesuje.!
 

 
ta szmata stała ze swoimi różowiutkimi koleżaneczkami pod monopolowym. miałam kulturalnie przejść obok, ale kiedy usłyszałam krzywe komentarze i śmiech podeszłam do niej. nie... nie puściłam wiązanki przekleństw, nie uderzyłam jej. powiedziałam tylko jedno wymowne zdanie ; 'nie martw się ja będę śmiać się, tańcząc na twoim grobie.'
 

 
` ja nie jestem chamska , po prostu nie lubię być sztucznie miła .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
` Dlaczego starsi w kółko powtarzają że nastolatki są zmienne ... przecież gdy pokłócę się z Nim jestem wściekła i płacze, gdy nie mam co robić najnormalniej w świecie się nudzę, gdy mam dość siedzenia przed kompem chcą mnie wysłać do psychiatry bo pewnie coś jest 'nie tak', gdy mam głupawkę z przyjaciółką śmieje się do łez, gdy wracam wesolutka z imprezy myślą że jestem naćpana, gdy w szkole dostane banie po prostu unikam kontaktu wzrokowego z mamą, gdy chcę pomyśleć i złapać oddech siedzę sama w pokoju, a gdy mam czasem ochotę pobyć z rodzina idę z nimi na spacer.. Przecież to takie proste ... humory zależą od otaczającego nas świata i ludzi. ; D
 

 
` Coś złego jest w tym, że lubię w samej koszuli nocnej wybiegać przed dom i drzeć mordę, że mam wyjebane.?
 

 
` to takie dziwne usłyszeć od dwójki najważniejszych dla mnie osób, za które mogłabym życie oddać, że jestem egoistką ...
 

 
` ty wierzysz jeszcze w słowa .?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
` a tekst 'ja jestem inny niż wszyscy', świadczy o tym, że jesteś dokładnie taki sam jak pozostali, którzy również go używają .
 

 
` chodź do mnie, ale zanim przyjdziesz, powiedz że coś czujesz. zanim mnie przytulisz, dotkniesz, pocałujesz... zanim mi obiecasz, że będziesz zawsze blisko... dobrze się zastanów czy możesz dać mi wszystko.
 

 
- opowiedz mi coś o sobie.. - mam na imię Miłość, moją matką jest Pomyłka, ojcem Przypadek. urodziłam się w sercu i tam obecnie mieszkam, razem z siostrą Nadzieją. codzienne kłótnie z kuzynką Nienawiścią sprawiają, że tracę wiarę w siebie, ale dzięki niej staję się też silniejsza. mimo to boję się, że to ona kiedyś wygra, ma przecież ze sobą Zazdrość, Ból, Kłamstwo, Zdradę, Cierpienie.. a ja.? Szczęście czasem wpadnie do mnie przez okno, kiedy wszyscy już śpią. Zaufanie strasznie choruje, Czułość i Optymizm wyjechali na wakacje, nie planują powrotu.. Rozum uważa, że to co robię jest irracjonalne, jest całkowitym przeciwieństwem mnie. tak więc zostałam sama.. tylko ludzie czasem o mnie dbają, pielęgnują. naprawdę się starają .
 

 
` nie wpierdalaj się w moje życie. nie mów mi co mam wybrać. nie mów mi co jest dla mnie dobre a co złe. nie podejmuj decyzji za mnie. nie kontroluj mnie. to jest wjazd na prywatność, nie rozumiesz.?
 

 
`- przepraszam, że nie umiem Ci pomóc. - mała, po prostu bądź, okey.? - jestem, i co dalej.? bo to nic nie daje. - daje to, że mam chęć na wstanie z łóżka, ogarnięcie się, wyjście do szkoły, powrót, na patrzenie na te nieszczere mordy, na położenie się spać, aby za parę godzin zacząć kolejny dzień. - mimo wszystko, chciałabym Ci pomóc, jakkolwiek. - pomagasz, właśnie w ten sposób pomagasz, jesteś i wiem, że Cię mam, i że nawet jak oni wszyscy mnie tu wkurwiają, mam Ciebie.
 

 
` nie nazywaj mnie dziwką, bo głupio tak odbierać Ci fach .
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
` ludzie są naiwni. widzą uśmiech i myślą, że tak jest na prawdę .
 

 
` Kurwa mać .! wcale nie jestem agresywna.! po prostu lubię czasem popatrzeć na tępe przedmioty lecące w Twoim kierunku .
 

 
` po co się martwisz jutrem.? dziś już spieprzyłeś, gorzej być nie może .
 

 
` albo nie umiesz, albo życie tak sprawiło, że o bólu nic nie powiesz i ukryjesz wszystko, nawet miłość .